January 2013

Dobrá zpráva! : Definitivné ruším blog xD

13. january 2013 at 16:34 | Inomella |  My Diary
Nazdárek! Asi jste trochu vyděšený z názvu tohoto článku,ale je to prostě pravda. Všechno jednou končí a něco začíná. -Jo! Tenhle blog končí,protože bude nový! Už ne o WinX a o mě,ale jenom o mých příbězích! A nebudu sama psát.... na webu je další adminkou i Sophie,která zase se svým blogem končí.Na tom webu se vám bude určitě víc líbit než tady,protože.... je tam Aqua Club celá kompletní 1.série!!! Ano,ano... hodila jsem tam celou 1.sérii.Jestli se nemílím,dnes vyšel 21.díl a tam už je všech 30.A taky nové 2 díly Faleny,co jsou tady přednastavené,ale ještě nevyšli,jsou tam.Všechno co je tady přednastvené zruším,a budu dále psát tam.Sice už to nebude všechno přednastavované,ale budu to psát,kdy se mi zachce xD Taky tam jednou hodím Fairy Power! ,na to nesmím zapomenout! xD No dost vykecávek a házím sem odkaz,snad jsem řekla vše důležité...


21. Díl - Aqua Club - Únos

13. january 2013 at 12:00 | Inomella
Bylo odpoledne a Icen se Seaou byly v parku,protože byla Sobota.Oceanie byla doma a spala.Po včerejšku byla unavená.Icen se Seaou si jen tak povídaly,když vtom si všimly,že v parku je úplně pusto.Zvláštní,protože je Sobota a v tu dobu tam bývá právě co nejvíce lidí.Připadalo jim to sice zvláštní,ale nezastavilo je to v tom,aby si nemohly povídat.Pak ale za nimi - přesněji za lavičkou kde seděly - otřásly řasy - tráva.Seaa už se trochu lekla,ale Icen se nebála.Snažila se Seau naopak přesvědčit,že tam nic není,a proto řasy odtáhla od sebe.Tam ale místo toho,aby nebylo nic,byl nějaký muž se zvláštním výrazem na tváři.Seaa polekaně vykřikla.
" Áááá!!! "
" Kdo--kd-o-kdo jste?! " koktala Icen.
Muž jen divné zakřičel a popadl Icen do jeho mohutných rukou.Zničeho nic se musel asi teleportovat,protože kouzlem zmizel.Seaa se vyděsila ještě víc.Ale stejně neváhala a snažila se také teleportovat.
" Vlny moří,ukažte mi kam zmizeli.Já vám dávám sílu.Já vám přeju moc.Prosím..Ukažte mi to! " snažila se spojit s mořem Seaa,aby zjistila kde jsou.
Moře se trochu rozhoupalo a pak už se jenom Seaa teleportovala na místo kde jsou.Stála před Jeskyní Zralé Vody.Pak zahlédla přivázanou Icen ke zdi v jeskyni na druhé straně.Vzpoměla si,že Icen je také vyjímečná,a proto ji ta voda nevadí.
" Já..nemohu.Já nejsem vyjímečná! " naštvala se.
" Ale já ji musím zachránit! " okřikla se ještě.
" Mořská vlna! " poslala kouzlo do jeskyně.
Vlna trefila přesně toho muže z parku.Zabijáka moří,jednoho z toho kruhu zabijáků,kteří unesli i Neylu,matku Seai.
Kouzlo uvolnilo i Icen a ta se rozběhla za kamarádkou a společně se teleportovaly domů.Teleportovaly se do Oceanie pokoje před její postel.To Oceanii probudilo.Seaa si rychle oddychla,ale pak se v blízkosti ozněla už známá píseň.Lorix.Seaa se přeměnila na vílu Lorix.
K tomuto dílu je i obrázek.Chceš ho vidět? Najdeš ho v Archivu...

Bože,vy se nedáte... aneb pravda

12. january 2013 at 15:20 | Inomella |  My Diary
Takže nekončím,ale nebudu tu tolik často a už nikdy nebudu mluvit o svém životě,ale jenom o WinX.Tohle je poslení článek o mě.Tentokrát o pravdě.To já jsem Winxinfo z blogu winxinfo.blog.cz ,ale jako Winxinfo jsem vám hodně lhala.Skrývala jsem se za normální holkou.Nechtěla jsem se moc představovat.Jediné co bylo na Winxinfo pravda jen to,že se jmenuji Jana a narodila jsem se 13.1.2001 co ž znamená že mám zítra narozeniny a bude mi 12.Nechci žádné dárky protože jste mi je dali na mé nepravé narozeniny.A víte proč jsem se z Winxinfo změnila na Inomellu? Protože jsem vám o sobě chtěla něco pravdivého říct.To že jsem se narodila 20.11. a že se jmenuji Pavla byla lež,protože jsem nechtěla,aby jste poznali že jsem ta hloupá Winxinfo.Navíc ten Baddy co má Winxinfo je lež.Vždycky jsem měla jen Ritu,ale čivaváka jsem si přála také spolu s Ritou.Fotku jsem ztáhla z internetu,ale teď mám opravdu čivaváka jménem Alby.Za to že jsem stále tady můžete poděkovat Klárce,pokud mě tady vůbec chcete,což asi ano,podle komentářů v minulém článku.Takže nekončím,ale asi končí Winxinfo.Chci aby jste to věděli.Už nikdy nebudu mluvit o sobě,ale jenom o WinX.A nebudu tu tak často,protože se musím po dnešku vážně uklidnit.A asi pozastavuju všechny příběhy.Někde mám přednastaveno,ale často ne.Tak snad vám to stačí.Už NIKDY jako před tím.

Končím!!!

12. january 2013 at 14:01 | Inomella |  My Diary
Tak fajn!! Jsem příšerná!! Všechno jenom zhorším!!! Kdybych sem nelezla,nikdo z vás by mě teď neznal a všichni by se měli krásně!! Jsem vážně blbá!!! Já asi končím s blogem! To nejde abych vám všechno zkazila!!! Bez blogu nepřežiju a proto si založím asi novej... ale raději vám ho neřeknu.Ne,že bych vás neměla všechny ráda - já vás beru vážně za nejlepší kamarádky,ale prostě vám všechno kazím a nechci vtom pokračovat! Na vaše blogy a weby budu chodit vždycky,ale už nebudu chodit na chat atd. Mějte se krásně a nevymlouvejte mi nic.Za všechno VÁŽNĚ můžu jenom já! :'(

Hlasuj! 5

12. january 2013 at 12:04 | Inomella
Minule to vyhrál styl Love&Pet přes celou čáru xD


A tento týden -> Která planeta je lepší - Domino/Sparks nebo Zenith?
Or

PART 5

12. january 2013 at 11:51 | Inomella
Už jsem se dlouho 'nenudila',takže tady... xDSluneční dimenze

Bolest mě už přecházela.Stále jsem slyšela povědomé hlasy.Povědomé... hmm... odkuď je jenom znám. " Jestli nám ho i nepřinesete tak ta holka ztratí nadobro paměť! " oznělo se odněkud.Nevím odkud.Že bych byla já ta holka? A kdo vlastně sem a co tady dělám? Asi ta holka budu,protože má paměť už vážně stávkuje! " A proč?! To vám nestačí říct kde je?! " Najednou jsem v hlavě cítila hnusný pocit zlosti. " Ne! My nejsme tak hloupé,aby na nás někdo takhle chystal pastičky! " oznělo se opět a s tím přišla i má další bolest. Další?! Já už ji někdy měla?! Co to říkám... Ani si nepamatuji co se stalo! A co se děje teď?! Povzvedla jsem ruce - ani nevím proč - a viděla,jak se kolem nich 'motá' nějaká síla.Bylo to něco neuvěřitelného! Magie existuje?! Pak ze mě vylítla ta slova - opět - ani nevím proč. " Dech slunce!! " Z mích rukou vylétl záblesk a temnota kolem mě zmizela.Stála jsem před třemi namalovanými dívkami,pak nějakou stařenkou a usměvavou 'nenamalovanou' holkou.Ta 'nenamalovaná' holka ke mě přiběhla a objala mě. " Jsi zpět!! " Udiveně jsem se na ní podívala. " A kdo jsem?! "NENUTNÉ ČÍST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem z5!

10. january 2013 at 16:39 | Inomella |  My Diary
Tak jo - sorry,že jsem tu dlouho nebyla,ale vypadla wi-fi a nešlo to.No - místo dlouhého kecaní jdu psát další část Fairy Power! :)

Falena -> 1x08 ♥

10. january 2013 at 12:00 | Inomella

20. Díl - Aqua Club - Simura

9. january 2013 at 12:00 | Inomella
" Wantix???!! Jak to víte?! " udivila se Oceanie.
Londella si Oceanie odtáhla od třídy dál a šla daleko za dveře,aby je opravdu NIKDO neslyšel.
" Řekla mi to Simura.Žena - Duch Tarixu - ,co jsi viděla v bílé dimenzi. " řekla Londella.
" Myslíte to místo - no to bílé místo? "
" Ano.Jsem se Simurou ve spojení,protože je velmi důležitou,ale tajnou částí podmořských hlubin.Znají ji jenom další důležité části.Já jsem jedna z kruhu všemocných.Víc ti ale říci nemůžu,smím ti říct jenom to co se týká tebe. " vysvětlila Londella.
" A--aha.A,můžu teď ovládat schopnosti Wantix? " zeptala se Oceanie.
" Ano,ale má menší moc než ten - no - originální.V své duši máš dvě moci,což znamená že jedna musí být slabší,aby se vešla i druhá.V tvém případě je menší Wantix. "

Poté doma...
" Takže ty máš Wantix?! " udivila se Icen po vypravování Seai a Oceanie.
Oceanie kývla. " Ale slabší. "
" A co ti ještě říkala ředitelka Londella? " zeptala se Seaa.
" Víc jsem slíbila,že neřeknu. " řekla se skloňenou hlavou Oceanie.
" Aha.Ale přeci jenom je to zvláštní,ty už máš Wantix a já nemám ani Lorix. " rozesmutněla se Seaa.
" Ty to přeci dokážeš. " utěšila ji Icen.
" Takže teď...můžeme najít tvou matku,Seao! " usmála se Oceanie.
" Ne! Tvá moc,jak ti i říkala Londella,je slabá a tohle je silné kouzlo.Mohlo by ti to ublížit! Počkáme,až budeme mít Wantix i my,ano? " upozornila Seaa.
Icen i Oceanie tedy přikývly.Teď je čekal o něco lehčí úkol.Už jen dva Wantixi získat!Falena -> 1x07 ♥

7. january 2013 at 12:00 | Inomella